Doprava a platba

DOPRAVA

Spôsoby dopravy

Slovenská pošta

Tvoje vlnky k tebe s radosťou doručíme prostredníctvom Slovenskej pošty.

Pri doručení balíka na pobočku Slovenskej pošty zaplatíš 3,50 € vrátane balného pri platbe vopred (platba prevodom, platba kartou). Pri spôsobe platby na dobierku pri doručení balíka sa cena navýši o 1,- €. Celkovo teda pri tomto spôsobe úhrady zaplatíš 4,50 €.

Pri doručení balíka prostredníctvom kuriéra Slovenskej pošty zaplatíš 4,50 € vrátane balného pri platbe vopred (platba prevodom, platba kartou). Pri spôsobe platby na dobierku pri doručení balíka sa cena navýši o 1,- €. Celkovo teda pri tomto spôsobe úhrady zaplatíš 5,50 €.

Packeta (výdajné miesta)

Výhodné doručenie balíka prostredníctvom Packeta na výdajné miesta, z ktorých si môžeš vybrať to, ktoré máš blízko k práci alebo domu. Za doručenie balíka zaplatíš 3,20 € vrátane balného pri platbe vopred (platba prevodom, platba kartou). Pri spôsobe platby na dobierku pri doručení balíka sa cena navýši o 1 €. Celkovo teda pri tomto spôsobe úhrady zaplatíš 4,20 €.

Osobný odber

Osobne si môžeš svoj balíček prevziať na našej prevádzke na adrese:

woollyallen.sk - ftw spol. s r. o.

Hlavná 1409/38

924 01 Galanta

Osobné prevzatie si s nami môžeš dohodnúť mailom – na našej adrese ahoj@woollyallen.sk  alebo telefonicky na čísle: +421 911 704 425. Nakoľko na prevádzke nemanipulujeme s hotovosťou, platiť môžeš dopredu prostredníctvom prevodu alebo platby kartou. Rady ťa u nás uvidíme! 

Kedy môžeš svoj balík očakávať?

Od potvrdenia objednávky z našej strany odosielame tovar spravidla na druhý pracovný deň. V prípade, že tvoju objednávku potvrdíme do 10:30 hod. (platí pre pracovné dni), tovar k tebe odošleme ešte v deň potvrdenia.

Doručenie zo strany Slovenskej pošty je garantované do 2 pracovných dní od odoslania zásielky.

PLATBA

Všetky ceny produktov na našom e-shope sú konečné.

Spôsoby platby

Bankový prevod 

Ak si zvolíš platbu klasickým bankovým prevodom cez svoj internet banking, na e-mail ti prídu inštrukcie k dokončeniu platby. Po pripísaní platby na náš účet ti zašleme daňový doklad.

Pri platbe prevodom vopred môže byť termín odoslania tvojej objednávky ovplyvnený termínom uhradenia platby, a tiež je potrebné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do 15 dní po potvrdení objednávky. V opačnom prípade bude tvoja objednávka zrušená.

Za tento spôsob úhrady svojej objednávky neplatíš nič navyše.

Platba kartou

Nič nie je jednoduchšie, ako zaplatiť za svoje vlnky online platobnou kartou. Po dokončení objednávky ťa automaticky presmerujeme na stránky platobnej brány GoPay, kde svoju platbu dokončíš. Hurá, na potvrdenie platby čakáme iba pár minút a teda tvoje vlnky sa už u nás nemusia dlho ohrievať!

Za tento spôsob úhrady svojej objednávky neplatíš nič navyše.

Online bankový prevod 

Online bankový prevod je super rýchly a jednoduchý. Platobná brána GoPay ti ponúkne možnosť výberu tvojej banky a jediné čo ostáva je sa prihlásiť a potvrdiť platbu, lebo všetky potrebné údaje nájdeš už predvyplnené.

Za tento spôsob úhrady svojej objednávky neplatíš nič navyše.

Platba na dobierku

Myslíme aj na milovníkov hotovosti a preto je možné si svoj balíček zaplatiť aj pri jeho prebraní formou dobierky v hotovosti a na pobočke pošty po novom už konečne aj platobnou kartou. Tento spôsob platby so sebou prináša aj poplatok 1,- €.

Platobné údaje

Bankové účty:

 

Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky:

IBAN: SK35 8330 0000 0020 0163 9083

SWIFT: FIOZSKBAXXX

Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH a neúčtujeme si už žiadne ďalšie poplatky bez ohľadu na to, aká veľká je tvoja objednávka.

Ceny platia pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko v prípade, že celá tvoja objednávka bude odoslaná v rámci jednej zásielky. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie.

Pre doručenie tovaru do Českej republiky nás prosím kontaktuj na e-mailovej adrese ahoj@woollyallen.sk.