O NÁS

O čom woolyallen.sk vlastne je?

Áno, srdcom tohto všetkého je pletenie. Čo sa týka e-shopu, nájdete tu tie najfamóznejšie priadze.  Samozrejme všetky vysoko kvalitné a nadčasové. No a k tomu sme nezabudli ani na ihlice. Rozhodli sme sa pre kruhové aj rovné, vo všetkých veľkostiach pre všetky možné projekty na svete.

Ak si zvedavý, čo sa u nás deje, čo je nové a čo pre teba najbližšie pripravujeme, sleduj náš oficiálny účet na Instagrame @woollyallen.sk alebo na Facebooku WoollyAllen.sk.

Budeme nesmierne radi, ak si naše produkty zamiluješ rovnako ako my. Je to proste láska na prvý dotyk.

Ale to nie je všetko! V pletení sme našli viac. Každý, kto ten pocit z hotového projektu pozná vie o čom hovoríme. Je to cesta, ako sa realizovať, ukázať svetu svoju kreativitu a zručnosť, ako nájsť svoj vlastný štýl a podeliť sa oň so svetom. Pletenie však nie je iba o výsledku. Je o procese. Ten ti dá viac. Pomáha uľaviť od stresu, zrelaxuje ťa, pomôže ti spomaliť. A to dnes všetci veľmi potrebujeme.

Našou misiou je ukázať aj mladým ľuďom, ktorých dnešná uponáhľaná doba tak nadmieru zaťažuje, že je tu niečo, čo im pomôže spomaliť, vyjadriť sa, tvoriť a oddychovať zároveň. Našim cieľom je vytvoriť komunitu, kde každý bez rozdielu bude môcť byť sám sebou a nemusí sa báť ukázať, čo vie, čo sa mu páči a čo vytvoril. Chceme dosiahnuť to, aby sme sa navzájom inšpirovali k tvorbe a podporovali sa. Veď čo je v dnešnom svete viac?

Použi hashtag #woollyallen pod svojimi príspevkami na sociálnych sieťach a objav sa na našom Instagrame @woollyallen.sk.

Máme neskutočne veľa nápadov a myšlienok. Preto si veľmi budeme vážiť, ak sa pridáš k nám. O všetkom ťa budeme postupne informovať a sľubujeme ti, že sa máš na čo tešiť!

tím woollyallen.sk :)