O NÁS

O čom woolyallen.sk vlastne je?

Áno, srdcom tohto všetkého je pletenie. Čo sa týka e-shopu, nájdete tu tie najfamóznejšie priadze.  Samozrejme všetky vysoko kvalitné a nadčasové. No a k tomu sme nezabudli ani na ihlice. Rozhodli sme sa pre kruhové aj rovné, vo všetkých veľkostiach pre všetky možné projekty na svete.

Ak si zvedavý, čo sa u nás deje, čo je nové a čo pre teba najbližšie pripravujeme, sleduj náš oficiálny účet na Instagrame @woollyallen.sk alebo na Facebooku WoollyAllen.sk.

Budeme nesmierne radi, ak si naše produkty zamiluješ rovnako ako my. Je to proste láska na prvý dotyk.

Ale to nie je všetko! V pletení sme našli viac. Každý, kto ten pocit z hotového projektu pozná vie o čom hovoríme. Je to cesta, ako sa realizovať, ukázať svetu svoju kreativitu a zručnosť, ako nájsť svoj vlastný štýl a podeliť sa oň so svetom. Pletenie však nie je iba o výsledku. Je o procese. Ten ti dá viac. Pomáha uľaviť od stresu, zrelaxuje ťa, pomôže ti spomaliť. A to dnes všetci veľmi potrebujeme.

Našou misiou je ukázať aj mladým ľuďom, ktorých dnešná uponáhľaná doba tak nadmieru zaťažuje, že je tu niečo, čo im pomôže spomaliť, vyjadriť sa, tvoriť a oddychovať zároveň. Našim cieľom je vytvoriť komunitu, kde každý bez rozdielu bude môcť byť sám sebou a nemusí sa báť ukázať, čo vie, čo sa mu páči a čo vytvoril. Chceme dosiahnuť to, aby sme sa navzájom inšpirovali k tvorbe a podporovali sa. Veď čo je v dnešnom svete viac?

Použi hashtag #woollyallen pod svojimi príspevkami na sociálnych sieťach a objav sa na našom Instagrame @woollyallen.sk.

Máme neskutočne veľa nápadov a myšlienok. Preto si veľmi budeme vážiť, ak sa pridáš k nám. O všetkom ťa budeme postupne informovať a sľubujeme ti, že sa máš na čo tešiť!

tím woollyallen.sk :)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie